Iridologija

Akies rainelės spalva, struktūra ir pigmentai aitspindi mūsų paveldėtą sveikatą.  Ar mes aktyvuosime mūsų genetines sveikatos tendencijas priklauso nuo mūsų gyvensenos.

 Iridologija tai mokslo šaka tirianti akies rainelę. Rainelė yra spalvota akies dalis. Rainelės struktūra, spalva, atspalviai, pigmentai ir kitos žymės mums sutekia informacijos apie mus, mūsų tėvų, senelių ar net prosenelių sveikatą. 

Iridologijos pagalba mes galime įvertinti genetines sveikatos tendencijas, tačiau "ar mes jas aktyvuosime priklauso nuo to ką mes valgome, geriame, galvojame, ką mylime ir kaip mes mylime" - Toni Miller.

Ne tik rainelės struktūra, kuri yra paveldėta ir nekinta, bet ir kitos žymės gali būti paveldėtos.  Todėl šiuolaikinė iridologija nediagnozuoja.

Iridologija suteikia galimybę įvertinti paveldėtas kūno stipriąsias ir ne tokias stiprias vietas ir jas įvardinti remiantis anatomiškai korektišku iridologijos žemėlapiu.

Iridologijos pagalba mes galime atrasti atsakymus i rūpimus klausimus susijusius su mūsų sveikata ir suteikti sau vertingų žinių apie tai, kurias kūno vietas puoselėti. 

Scientist Using Microscope