Lucan, Co. Dublin, Ireland.

©2019 by Iridology-Holistic Practice. Proudly created with Wix.com

Iridologija

Akies rainelės spalva, struktūra ir pigmentai aitspindi mūsų paveldėtą sveikatą. Ar mes aktyvuosime mūsų genetines tendencijas priklauso nuo mūsų gyvensenos.

 Iridologija tai mokslo šaka tirianti akies rainelę (spalvota akies dalis). Rainelės struktūra, spalva, atspalviai, pigmentai ir kitos žymės mums sutekia informacijos apie mus, mūsų tėvų, senelių ar net prosenelių sveikatą. 

Ne tik rainelės struktūra, kuri yra paveldėta ir nekinta, bet ir visos kitos žymės gali būti paveldėtos ( klasikinės iridologijos šalininkai to nežinojo ), todėl šiuolaikinė iridologija nediagnozuoja.

Iridologijos pagalba mes galime įvertinti genetines sveikatos tendencijas, tačiau " ar mes jas aktyvuosime priklauso nuo to ką mes valgome, geriame, galvojame, ką mylime ir kaip mes mylime " Toni Miller.

Iridologijos pagalba mes galime atrasti atsakymus i rūpimus klausimus susijusius su mūsų sveikata ir suteikti sau vertingų žinių apie tai, kurias vietas puoselėti. Iridologija suteikia galimybę įvertinti paveldėtas kūno stipriąsias ir ne tokias stiprias vietas ir jas įvardinti remiantis anatomiškai korektišku irodologijos žemėlapiu.

IIPA ( Tarptautinė Iridologų Profesinė Asociacija ) ne pelno siekianti organizacija yra sukūrusi bendrą iridologijos sistemą, jos standartus ir žodyną.

https://www.iridologyassn.org/

Blue Eye on Grey Background
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now